O nas


Nazywam się Łukasz Góral i razem z Magdą witam Państwa na naszej stronie internetowej przedstawiającej szczegółowo zagadnienia, z którymi mamy razem styczność od 2006 roku.

O nas, jako zwykłych ludziach z pasją…

którzy tworzą zespół. Wszyscy uważamy, iż tylko tak jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i terminowość dywersyfikując posiadaną przez każdego z nas techniczną wiedzę. Nasz zespół składa się z fachowców  posiadających szerokie doświadczenie poparte setkami zrealizowanych projektów (zarówno na etapie projektowym – budowlanym jak i wykonawczym). Uzupełniamy się nawzajem i pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji proponując sprawdzone rozwiązania, które sprawią, iż codzienne życie staje się jeszcze łatwiejsze. Nasze doświadczenie przy realizacji obiektów różnych wielkości i o zróżnicowanym charakterze jest gwarancją otrzymania przez Państwa spójnej dokumentacji projektowej oraz terminowego i fachowego wykonania.
Posiadamy stosowne uprawnienia do projektowania (projektant + sprawdzający) oraz kierowania robotami (kierownik budowy + inspektor nadzoru) bez ograniczeń, oraz wszelkie uprawnienia do wykonania każdej instalacji, przyłącza, sieci.
Dysponujemy własnym zapleczem technicznym oraz magazynowym.

Nasze usługi kierujemy…

dla firm wykonawczych, inwestorów instytucjonalnych, firm deweloperskich, osób prywatnych oraz wszystkich potrzebujących profesjonalnego wsparcia technicznego zarówno od strony projektowej jak i kompleksowego wykonawstwa.
Jako nieliczni stworzyliśmy specjalną ofertę dla Inwestorów  prywatnych poszukujących projektanta oraz kierownika robót dla przyłączy (gazowych, wody, kanalizacji) oraz wewnętrznych instalacji gazowych w rozsądnych cenach.

Jak pracujemy…

Każdy realizowane zadanie wymaga od nas maksimum zgodności z oprogramowaniem i plikami przesyłanymi od architektów dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonego oprogramowania renomowanych producentów: AutoCad LT oraz BricsCad Platinum z nakładkami branżowymi.
Do pomiarów, wizji oraz inwentaryzacji używamy profesjonalnych narzędzi laserowych firmy: Leica Geosystems.
Kładziemy bardzo duży nacisk na sprawność działania minimalizując czas, który potrzebujemy na sporządzenie dokumentacji projektowej. Jako pierwsi i jedyni wprowadziliśmy innowacyjny system D2D dla naszych klientów.

W czym się specjalizujemy…

nie można być alfą i omegą dlatego tworzymy zespół. Jesteśmy specjalistami w zakresie instalacji gazowych oraz wodno – kanalizacyjnych z uwagi na mnogość realizowanych projektów i realizacji z tychże dziedzin budownictwa. Bez najmniejszego problemu wykonamy każdy projekt wentylacji, klimatyzacji, sieci wodnej czy gazowej, ponieważ jako zespół mamy ponad 20 lat doświadczenia w realizacji projektów na potrzeby budowlane. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku oraz kompleksowość oferowanych usług zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem wszystkich instalacji sanitarnych (pełna branża sanitarna), włączając instalacje solarne, pompy ciepła, a kończąc na certyfikatach energetycznych.

W połowie 2011 roku wystartował nasz blog…

Dla wszystkich osób szukających sprawdzonych rozwiązań, odpowiedzi na trudne pytania prowadzimy branżowy Blog opisujący ciekawostki oraz problemy, z którymi mieliśmy jako profesjonaliści styczność. Specjalnie dla Państwa dokładamy wszelkich starań, aby zamieszczane informacje były rzetelne, sprawdzone i zgodne z obowiązującymi przepisami – co niestety nie zawsze ma miejsce na różnorodnych forach internetowych, artykułach oraz informacjach przekazywanych przez „fachowców” branży.
Blog powstał w celu wymiany informacji, jest odpowiedzią na mity krążące w branży – zapraszamy wszystkich do zadawania pytań w komentarzach każdego wpisu, a my postaramy się udzielić na nie wyczerpującej technicznej odpowiedzi.

Zapraszamy do Kontaktu