O nas


Witam serdecznie,

Nazywam się Łukasz Góral, jestem właścicielem firmy instalacyjnej zarejestrowanej pod nazwą: ProjektOne.pl Centrum Instalacji Łukasz Góral

Witam wszystkich zainteresowanych na naszej stronie internetowej przedstawiającej szczegółowo zagadnienia, z którymi jako sprawnie działający zespół mamy szczęście owocnie działać i współpracować od 2004 roku.

Instalacjami doziemnymi zajmuję się w od momentu w którym skończyłem Technikum i rozpocząłem pracę u mojego ówczesnego pracodawcy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, budowie setek przyłączy wod-kan, setek metrów sieci wod-kan, usuwaniu setek awarii wod-kan, pracy w ciężkich warunkach, w nocy, w mrozie zdecydowałem się w 2013 roku otworzyć własną działalność. W czasie tych „kilku lat” stworzyłem i jestem właścicielem kilku firm zależnych takich jak:

ProjektOne.pl – kompleksowa realizacja instalacji, przyłączy, sieci, specjalistyczne, profesjonalne usługi budowlane.
Przylacze.pl – projektowanie i budowa przyłączy wod-kan-gaz
Wiercimy.pl – wiercenie w żelbecie do średnicy 500mm

Główną naszą specjalizacją jest podłączanie mediów do wszelkich inwestycji budowlanych, domów jednorodzinnych. Realizujemy prace w systemie zaprojektuj – wybuduj wraz z wszystkimi pracami towarzyszącymi włączając projekty tymczasowej organizacji ruchu przy budowie.

Świadczymy profesjonalne usługi projektowe, instalacyjne oraz specjalistyczne usługi budowlane.

Zapraszam do obejrzenia naszych:
REALIZACJI
oraz sprawdzenia na własne oczy jak pracujemy dzięki:
FACEBOOK i YOUTUBE.

Jak pracujemy…

Posiadamy własne zaplecze biurowe, techniczne, magazynowo-sprzętowe dzięki czemu zdecydowana większość realizowanych zadań wykonywana jest bez udziału podwykonawców.

Korzystamy tylko ze sprawdzonego, legalnego oprogramowania renomowanych producentów: AutoCad, BricsCad wraz z nakładkami branżowymi które daje nam maksimum zgodności z plikami przesyłanymi od inwestorów, architektów, geodetów.

Wszelkie prace realizujemy własnym sprzętem przez dwie niezależne brygady monterskie. Kompletnie wyposażone pojazdy serwisowe oraz najmocniejszy w danej klasie sprzęt pozwalają nam na bezproblemową realizację każdej inwestycji.

Do pomiarów, wizji oraz inwentaryzacji używamy profesjonalnych narzędzi laserowych firmy: Leica Geosystems, Topcon przy wsparciu uprawnionych geodetów.

Kładziemy bardzo duży nacisk na sprawność działania minimalizując czas, który potrzebujemy na sporządzenie dokumentacji projektowej. Jako pierwsi i jedyni wprowadziliśmy innowacyjny system D2D dla naszych klientów.

Realizujemy prace dla największych poznańskich gestorów sieci takich jak: Polska Spółka Gazownictwa, Aquanet, PUK Komorniki, Tp-Kom oraz wszystkich innych mających siedzibę w powiecie poznańskim.

O nas, jako zwykłych ludziach z pasją…

którzy tworzą zespół!
Jako właściciel uważam, iż tylko jako zespół jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i terminowość realizowanych prac dywersyfikując posiadaną przez każdego z nas techniczną wiedzę. Nasz zespół składa się z fachowców posiadających szerokie doświadczenie poparte setkami zrealizowanych projektów (zarówno na etapie projektowym – budowlanym jak i wykonawczym).
Zatrudniam TYLKO wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz monterów z dużym doświadczeniem do realizacji różnorakich projektów.
Uzupełniamy się nawzajem i pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji proponując sprawdzone,
prawidłowo hydrauliczne, zgodne z prawem budowlanym i polskimi normami rozwiązania.
Nasze doświadczenie przy realizacji obiektów różnych wielkości i o zróżnicowanym charakterze jest gwarancją otrzymania przez Państwa spójnej dokumentacji projektowej oraz fachowe
j realizacji każdego zadania.
Posiadamy wszystkie stosowne uprawnienia do projektowania i kierowania robotami (projektant + sprawdzający, kierownik budowy + inspektor nadzoru) bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych

Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonania każdej instalacji, przyłącza, sieci wod – kan – gaz.

Wszyscy pracownicy posiadają aktualne badania, szkolenia BHP, bezpieczny i widoczny ubiór.

Nasze usługi kierujemy…

dla osób prywatnych, firm wykonawczych, firm zajmujących się generalnym wykonawstwem, inwestorów instytucjonalnych, firm deweloperskich, oraz wszystkich innych osób/firm potrzebujących profesjonalnego wsparcia technicznego zarówno od strony projektowej jak i kompleksowego wykonawstwa czy doradztwa technicznego wykonania.
Kończymy inwestycje zatrzymane przez nadzór budowlany, wykonujemy audyty, ekspertyzy instalacji budowlanych, modernizujemy i naprawiamy instalacje, przyłącza, elementy sieci które zostały nieprawidłowo wykonane.
Jako nieliczni stworzyliśmy specjalną ofertę dla Inwestorów prywatnych przy budowie domów jednorodzinnych poszukujących kompleksowego wsparcia przy realizacji przyłączy (gazowych, wody, kanalizacji) oraz wewnętrznych instalacji gazowych wraz z kompletną dokumentacją, próbami, kierownikiem budowy, inspektorem

W czym się specjalizujemy…

nie można być alfą i omegą dlatego nasz zespół realizuje prace w zakresie przyłączy, sieci oraz instalacji gazowych, wodno – kanalizacyjnych. Z uwagi na mnogość realizowanych projektów i realizacji z tychże dziedzin budownictwa bez najmniejszego problemu wykonamy każdy projekt przyłącza, sieci, instalacji ponieważ jako zespół mamy ponad 20 lat doświadczenia w realizacji zadań zaprojektuj – wybuduj na potrzeby budowlane. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku oraz kompleksowość oferowanych usług zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem wszystkich instalacji sanitarnych (pełna branża sanitarna).

W połowie 2011 roku wystartował nasz blog…

Dla wszystkich osób szukających sprawdzonych rozwiązań, odpowiedzi na trudne pytania prowadzimy branżowy Blog opisujący ciekawostki oraz problemy, z którymi mieliśmy jako profesjonaliści styczność. Specjalnie dla Państwa dokładamy wszelkich starań, aby zamieszczane informacje były rzetelne, sprawdzone i zgodne z obowiązującymi przepisami – co niestety nie zawsze ma miejsce na różnorodnych forach internetowych, artykułach oraz informacjach przekazywanych przez „fachowców” branży.
Blog powstał w celu wymiany informacji, jest odpowiedzią na mity krążące w branży – zapraszamy wszystkich do zadawania pytań w komentarzach każdego wpisu, a my postaramy się udzielić na nie wyczerpującej technicznej odpowiedzi.

Zapraszamy
Łukasz Góral
tel.: 507-557-555 // kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.